praca2018-04-12T14:52:36+00:00

Firma SUWAR  zajmuje się projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów HVAC, instalacji teletechnicznych i przeciwpożarowych. Dzięki naszemu doświadczeniu budowanemu od 1990 roku SUWAR stał się jednym z liderów w zakresie instalacji teletechnicznych i sanitarnych na terenie Suwałk, Podlasia, a także całej Polski. W SUWARZE wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników i zachęcamy ich do podejmowania nowych wyznań. Poszukujemy osób, które potrafią zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom i które poprzez swoje działania pomogą nam w dalszym rozwoju firmy. Dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

SPECJALISTA DO SPRAW WENTYLACJI I HVAC

MONTER INSTALACJI KLIMATYZACJI

OPIS STANOWISKA:

  • negocjowanie i zdobywanie kontraktów
  • spotkania z Klientami i budowanie trwałych, dobrych relacji handlowych
  • obsługa zapytań ofertowych i technicznych od Klientów
  • sporządzanie ofert, kosztorysowanie robót z zakresu wentylacji i HVAC, dobór urządzeń i samodzielne podejmowanie decyzji w zakresie ich zakupu oraz dostawy
  • nadzorowanie terminowego i prawidłowego wykonania robót sanitarnych na budowie
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych – szkoleniach / targach / etc.

WYMAGANIA:

  • znajomość rynku HVAC:

wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, inżynieria środowiska, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo

i/lub doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata

  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności managerskie- umiejętność kierowania zespołem instalatorów
  • komunikatywność,  samodzielność,  kreatywność
  • mile widziany certyfikat FGAZ
  • znajomość oprogramowania kosztorysowego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań
  • systematyczne podnoszenie kwalifikacji – szkolenia techniczne
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole

  • montaż i uruchamianie instalacji klimatyzacyjnych na budowach
  • serwis, przegląd i konserwacja urządzeń
  • diagnoza usterek oraz bieżące naprawy.

WYMAGANIA:

  • umiejętność montażu, naprawy lub wymiany podzespołów mechanicznych i elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie w montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych
  • umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: praca@suwar.pl

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”