Klimatyzacja

Jeśli planujesz montaż klimatyzacji nasi specjaliści pomogą Ci w doborze optymalnego dla Ciebie rozwiązania. Oferujemy darmowy dobór sprzętu dostosowanego do Twoich potrzeb i wstępny kosztorys. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji zarówno w budynkach mieszkalnych, obiektach usługowych, jak i w pomieszczeniach dedykowanych technologii i produkcji. Zdając się na certyfikowanych specjalistów z firmy Suwar nie musisz martwić się o dobór odpowiednich urządzeń, montaż, czy uruchomienie klimatyzacji. Zapewniamy szybki czas realizacji, stałą pomoc techniczną i konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma dostawcami sprzętu, a w szczególności Midea Electric i Fujitsu, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem.

Zalety klimatyzacji:

wentylacja Suwałki Suwar

Wentylacja

Wentylacja służy do zapewnienia wymiany powietrza oraz cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku. Pozwala na usunięcie szkodliwych substancji, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie i samopoczucie człowieka. Zapewnia utrzymanie optymalnego mikroklimatu w pomieszczeniach, powstrzymuje rozwój pleśni i szkód wywołanych wilgocią. Domy z rekuperacją powietrza mają dużo niższe zapotrzebowanie na ciepło, co wpływa na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Firma Suwar oferuje zaawansowane systemy wentylacyjne.  Współpracujemy z wieloma dostawcami sprzętu w szczególności VTS i Clima Product, którego jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Systemy wentylacyjne montujemy w mieszkaniach, domach, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą: projektowanie, montaż, serwis i konserwację wentylacji.

Pompy ciepła

Pompy ciepła to nowoczesny system pozwalający na ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie budynków, a także przygotowywanie ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła wykorzystują odnawialną energię skumulowaną w gruncie, promieniowaniu słonecznym, wodach gruntowych czy powietrzu. To idealne rozwiązanie dla osób, które troszczą się o środowisko i jednocześnie pragną oszczędzać energię. Aby pompa ciepła działała optymalnie projekt instalacji grzewczej powinien być dobrany do zapotrzebowania domu na ciepło. Zapraszamy na darmową konsultację i wstępny dobór odpowiedniej instalacji. Firma Suwar jest autoryzowanym partnerem Mitsubishi Electric i posiada certyfikowanych instalatorów FGAZ.

Zalety pomp ciepła: