O nas

Kilka słów o naszej firmie

Suwar to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy od lat działają w branży elektronicznej. Firma została założona w roku 1990 przez Liliannę i Adama Sadowskich i była jednym z pionierów świadczących usługi w zakresie systemów bezpieczeństwa na Podlasiu. Z biegiem lat i wraz z nabywanym coraz większym doświadczeniem oferta firmy rozrastała się. Obecnie obejmuje ona najbardziej zaawansowane systemy teletechniczne, przeciwpożarowe oraz sanitarne. Z niewielkiej rodzinnej firmy staliśmy się jednym z liderów w branży w Polsce. Dzięki nieustannemu pogłębianiu naszej wiedzy jesteśmy przygotowani do wykonywania instalacji tam, gdzie wymagane jest stosowanie systemów o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego.

 
 

Koncesje i uprawnienia

Koncesja MSWiA

Firma Suwar posiada aktualną koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, w zakresie ochrony osób i mienia, a także uprawnienia do ich projektowania i konserwacji.

Zezwolenie PAA

Dysponujemy zezwoleniem Państwowej Agencji Atomistyki na prowadzenie działalności związanej z instalowaniem i obsługą izotopowych czujek dymu.

Uprawnienia CNBOP

Posiadamy uprawnienia wydane przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej umożliwiające projektowanie, instalację i konserwację systemów przeciwpożarowych.

Sprawdź naszą wiarygodność