Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

Posiadamy koncesję MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie zabezpieczenia technicznego osób i mienia polegającego na montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, mechanicznych środków zabezpieczenia, a także uprawnienia do ich projektowania i konserwacji. Realizujemy systemy o różnym stopniu zaawansowania technicznego, chroniące tak małe obiekty jak i złożone o rozproszonej architekturze.W systemach sygnalizacji włamania i napadu wykorzystujemy między innymi urządzenia firm: Siemens Building Technologies, Bosch Security Systems, Satel Sp. z o.o., Honeywell Life Safety Austria, GmbH, GE Interlogix Polska Sp. z o.o.

Zakład Elektroniki SUWAR posiada koncesję w zakresie usług ochrony i mienia realizowaną w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, a także posiada własną Stację Monitorowania Alarmów. Monitorujemy systemy włamaniowe i pożarowe. Współpracujemy z jednostkami Policji i Państwowej Straży Pożarnej.

instalacje teletechniczne Suwałki Suwar
Systemy telewizji przemysłowej CCTV

Oferujemy systemy telewizji przemysłowej analogowej i w technologii IP. Instalujemy urządzenia do rejestracji obrazu oraz urządzenia do telemetrii i zdalnej transmisji obrazu po łączach miedzianych i światłowodowych następujących firm: SPS Electronics Sp. z o.o., Bosch Security Systems, BCS, Hikvision Poland, Novus.

Okablowanie strukturalne, sieci komputerowe LAN

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz pomiarami sieci okablowania strukturalnego. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie zdobyliśmy wykonując  instalacje zarówno w technologii miedzianej jak i światłowodowej. Od wielu lat stosujemy rozwiązania czołowych producentów okablowania strukturalnego na świecie. Jesteśmy autoryzowanymi instalatorami wielu znanych firm: TE Connectivity (AMP, KRONE), Schrack (TOOLLESS LINE, LEDLINK LINE), C&C Partners (MMC).

Wykonujemy kompleksowe pomiary sieci strukturalnych, przy użyciu atestowanych urządzeń pomiarowych. W ramach wykonanych instalacji pośredniczymy w uzyskaniu nawet 25-letnich certyfikatów gwarancyjnych  producentów okablowania strukturalnego. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe w zakresie powyższych instalacji.

Systemy kontroli dostępu

Oferujemy zintegrowane systemy kontroli dostępu umożliwiające efektywne zarządzanie i kontrolę stanu obiektów biurowych, przemysłowych, banków, hoteli itp. Systemy nadzoru i kontroli składające się z kontrolerów i modułów wykonawczych o inteligencji rozproszonej nadzorowane z komputerów umożliwiają objęcie jednym systemem także obiektów rozproszonych. Projektujemy, instalujemy i programujemy systemy kontroli dostępu o różnym stopniu zaawansowania technicznego firm: Siemens Building Technologies, Roger Sp. J., Bosch Security Systems, GE Interlogix Polska Sp. z o.o., UNICARD.

systemy sygnalizacji włamania i napadu Suwar Suwałki
System rejestracji czasu pracy

Jako autoryzowany partner oferujemy systemy rejestracji czasu pracy RCP firmy HSK DATA w zakresie od prostych systemów Mini RCP obsługujących kilkudziesięciu użytkowników w małych firmach do rozbudowanych systemów z wykorzystaniem różnego rodzaju kart dostępu.

Nasze usługi obejmują: